Труба профільна за ціною виробника

Профільні труби за ціною від виробника на складі Інтербуд-Вест Львів

профільна труба склад ЛьвівНа складі Інтербуд-Вест на Щирецькій у Львові ви можете купити профільну трубу різних модифікацій за краою ціною. Сталева труба з профілем являє з себе електрозварну трубу з некруглим перетином.
Профільована труба по ГОСТ передбачає перетин:

  • квадратний;
  • прямокутний;
  • овальний.

Складську програму на цей та інші види металопродукції дивіться тут.

Даний вид металопрокату популярний в сучасному будівельному світі і не тільки. Метал, з якого виготовляють профільні труби, дозволяє вибудовувати стелажі, здатні витримувати великі навантаження. У той же час порожниста структура, якою наділена профільна труба, допомагає створювати полегшені конструкції.
Згідно зі статистикою, труба прямокутна, так само як і квадратна, повсюдно використовуються в архітектурі, і при будівництві. На потреби цих двох галузей припадає сімдесят відсотків загального обсягу випущених профільних труб. В сільськогосподарській і вантажопідйомній техніці, і в самому машинобудуванні використовується дванадцять відсотків даного типу труб від загальної кількості виробів. На легку промисловість припадає сім відсотків, від усієї кількості профільної продукції з металу.

Профільна труба потрібна, якщо у ваших планах:

  • придбання якісної арматури;
  • необхідність в побудові каркасних споруд;
  • створення рекламних білбордів і зовнішніх стендів;
  • створення меблевої продукції.

Профільні труби можна замовити на нашому сайті і купити безпосередньо на складі на вул. Щирецькій. Труби різного профілю продаються довжиною від 1 метра. Залежно від розмірів варіюються ціни на металевий виріб. Дана продукція продається завжди по актуальній ціні від найбільших виробників на ринку України. Наша продукція задовольнить запити найвимогливіших підприємців. На всі запитання вам дадуть відповідь наші співробітники. Менеджери пояснять нюанси оформлення замовлення, і в найкоротші терміни ви зможете купити профільну трубу в потрібному розмірі і кількості.

Сортамент профільних труб і ціни

У ГОСТ 8639-82 - йдеться, що в залежності від технології виготовлення профільних труб, вони бувають наступних видів:

  • електрозварна і холоднодеформована;
  • сталева безшовна холоднодеформована труба;
  • труба сталева безшовна гарячодеформована.

На складі в наявності завжди є труба квадратна зі стороною від 10 до 100 мм і товщиною від 1 до 6 мм.
Якщо Вам потрібні труби особливих розмірів, і ви не знайшли потрібну інформацію зв'яжіться будь ласка за телефоном: (067) 3145353.

Характеристики труби профільної

Профільною трубою називається електрозварна труба, яка має квадратний, овальний, прямокутний переріз. Асортимент досить широкий і різноманітний. Вони не використовуються для прокладки інженерних комунікацій, але широко використовуються в будівельній сфері. В основному труба профільна алюмінієва застосовується в якості арматури, а також як каркасна конструкція різних частин споруди.
Застосування профільних труб дозволило значно знизити вагу конструкції. Труби з тонкими стінками використовуються також для створення стендів і білбордів для зовнішньої реклами. Незважаючи на більш легку вагу, вони не поступаються в міцності звичайним сталевим трубам. Крім того, квадратні труби мають краще кріплення, ніж круглі, і виглядають більш естетично.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
З усіх питань телефонуйте