Швелер ціна на складі у Львові

Як купити швелер у Львові

Напевно, багато хто з вас задавалися питанням "Де купити швелер у Львові?". При цьому напевно вам потрібен якісний металевий швелер, ціна на який буде нижче середньої по ринку. Наша компанія допоможе вирішити цю задачу: ми пропонуємо нашим покупцям якісний швелер зі сталі оптом або в роздріб. Великий досвід роботи, наявність кваліфікованих фахівців дозволяє нам задовольняти запити кожного клієнта, в тому числі і великих будівельних компаній.
Ви можете швидко зробити замовлення швелера, зв'язавшись з нами телефоном чи залишивши заявку на сайті. Доставка швелера буде проведена в мінімальні терміни і в найбільш зручний для вас час.

Швелер сталевий

швелер ціна ЛьвівСталевий швелер - незамінний виріб для будь-якого виду будівництва. Завдяки особливостям своєї конструкції (наявності «П»-подібного перетину) він здатний витримувати істотні поперечні навантаження і при цьому відрізнятися відносною легкістю. Дана характеристика сталевого швелера стала його важливою перевагою і головною причиною популярності використання для зведення довговічних конструкцій. Швелер - незамінний несучий елемент споруди, як будинків, так і промислових об'єктів. Найчастіше його використовують і при проведенні реконструкції в якості зміцнення для давніх стін будівлі. Незамінний швелер та для створення великих рекламних конструкцій або ж швидкого зведення сучасних гіпермаркетів і т.д. В цілому процес виготовлення швелера зі сталі є досить простим і характеризується відсутністю необхідності застосовувати тільки леговані матеріали в якості сировини. Це дозволяє найчастіше використовувати сталь марки ст 3 пс / сп як виробничої сировини.

Основні стандарти виробництва і типи швелера

Ознакою високої якості такої продукції, як швелер, є її відповідність чинним стандартам виготовлення. По використовуваному способу виробництва фахівці виділяють швелер сталевий гнутий і швелер сталевий гарячекатаний. Другий тип швелера виготовляється на прокатному обладнанні способом гарячої прокатки, в той час для виготовлення гнутих швелерів необхідно спеціальне обладнання. За формою швелер ділиться на:

  • швелер з ухилом внутрішніх граней полиць (У)
  • швелер з паралельними гранями полиць (П)
  • швелер гнутий.

Сортамент швелерів

Сортамент швелера сталевого являє собою різноманітність виробів, що відрізняються між собою розмірами або «номерами". Розмір швелера обов'язково вказується виробником у маркуванні продукції відповідною цифрою. Залежно від величини розміру швелер може бути використаний в різних цілях. Розглянемо найбільш популярні типорозміри швелера (від 8 до 27).

Швелер 8 розміру

Початковий типорозмір - відмінно підходить для виготовлення закладних та інших елементів жорсткості в монолітному будівництві.

Швелер 12 розміру

Має великий попит при зведенні каркасних будівель, відіграючи важливу роль опори для спорудження перекриття між поверхами.

Швелер 14 і 16 розміру

Дуже добре підходять для складання вантажних платформ (як автомобільних, так і залізничних).

Швелер 18 розміру

- кращий вибір для складання унікальних машин, які в подальшому застосовуються в газо- і нафтовидобувних галузях і гірничодобувній промисловості.

Швелер 20 і більшого розміру

Мають ще більшу міцність, однак мають при цьому і суттєво більшу вагу.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
З усіх питань телефонуйте