Квадрат металевий ціна на складі у Львові

Купити квадрат сталевий за кращою ціною у Львові

квадрат сталевий ЛьвівНа нашому складі у Львові ви можете купити квадрат сталевий за кращими цінами. Продукція відпускається оптом, також ви можете придбати квадрат сталевий в роздріб.
Зважаючи на широкий діапазон галузей, в яких використовуються подібні вироби, в нашій компанії вам запропонують квадрат сталевий, ціна за метр якого вказана на сайті. Таким чином, ви можете придбати необхідний вам по довжині металевий квадрат певного типу.

Призначення і особливості квадратних прутків

Квадрат сталевий представляє собою металеві прути з квадратним перетином. Завдяки сучасним розробкам і вдосконаленим технологіям сьогодні квадратний металопрокат випускається високої якості і підвищеної міцності. В даний час квадрат металевий знаходить широке застосування і використовується для виготовлення різних механізмів, а також в якості заготовок для конструкцій всілякої складності.
Квадрат сталевий гарячекатаний масово використовується:

 • при будівництві збірних конструкцій промислового або комерційного характеру
 • при спорудженні комплексів житлових будинків
 • при спорудженні величезних спортивних споруд.

Широке застосування знаходить квадрат калібрований сталевий при створенні внутрішніх і зовнішніх, функціональних або декоративних конструкцій, таких як:

 • сходи
 • огорожі
 • балкони
 • осі певних типів віконних і дверних ручок.

Незамінний квадрат сталевий в будівництві, ремонті та обслуговуванні шляхів залізниць, і в автомобілебудуванні. Він знайшов широке застосування в сфері виготовлення рекламних щитів - міцності сталевих квадратних прутків з відповідною площею перетину вистачає на витримування незначних навантажень, і при цьому, гарячекатаний квадратний прокат відмінно тримає форму і стійкий до впливів навколишнього середовища.
Цей різновид сортаменту металургійного прокату популярний в будівництві - його використовують для вирівнювання рядів в цегляній кладці. Ковальських справ майстри з сталевого квадрата виготовляють ковані огорожі, надійні хвіртки, прикраси для решіток на вікна та брами, побутові декоративні вироби (зазвичай для цих цілей використовують калібрований квадрат-високоточний різновид квадратного прокату).
Область затребуваності сталевого квадрата, що володіє високою міцністю і зносостійкістю, обширна - від автомобілебудування до прокладання залізничних шляхів.
Досить часто замовників, що бажають купити у нас сталевий квадрат, цікавить не власне сам квадрат, а квадратна профільна труба. У переважній більшості випадків - це два взаємозамінних види сортаменту, але все-таки треба дещо уточнити. Наші фахівці завжди раді надати компетентну інформацію по всіх питаннях. Ми пропонуємо якісну продукцію за вигідними цінами. Точна вартість металопрокату вказана в прайсі.

Переваги замовлення металопрокату в компанії «Інтербуд-вест»

 • Висока якість. Квадрат сталевий виготовляється відповідно до стандартів якості.
 • Оптимальна вартість. Ми не завищуємо ціни квадрата. Завдяки цьому прокат є доступним як великим компаніям, так і приватним особам.
 • Легкість оформлення замовлення. Оформити заявку на сталевий квадрат потрібного сортаменту ви можете по телефону, факсом, електронною поштою або в офісі.
 • Оперативне відвантаження і доставка прокату по Львову і області. Оптові партії квадрату ми перевозимо власним транспортом з дотриманням всіх встановлених норм.

Звертайтеся! Ми готові відповісти на всі питання, що стосуються сталевого прокату (квадрата), і розповісти про особливості представленого металопрокату.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
З усіх питань телефонуйте