Блог

Виготовлення тонкостінних труб

Сам процес виготовлення тонкостінних труб відносно складний, оскільки спочатку беруть якісний метал у формі листа, а потім зварюють за допомогою спеціального обладнання. Тут необхідно врахувати певну методику, точність норми і забезпечити високий рівень якості верхнього шару.


tubes elsvТакож до тонкостінних трубах застосовуються геометричні вимоги - окрім якості вони повинні мати естетичний характер.
Електрозварні труби активно застосовуються для виготовлення пальових конструкцій, проектування каналізаційних, опалювальних і водопровідних систем. З електрозварних труб створюють сходові перила, навіси, огорожі та інші вироби. Подібні вироби підходять для монтажу трубопроводів, призначених для транспортування рідин, що володіють хімічно агресивним впливом, а також гарячих.
Такі труби можуть мати як круглий, так і квадратний перетин.
Основний матеріал, застосовуваний для виготовлення труб – це метал, точніше метали різних марок.

Матеріали для виробництва зварних труб

Серед найбільш затребуваних матеріалів для виробництва електрозварювальних труб можна назвати:

  • листи стали, максимальна товщина яких складає 50 мм
  • рулонну сталеву стрічку, відрізняється щільністю.

Лідируючі позиції займає зварний трубопрокат, виготовлений з різних видів сталі (низьколегованої або вуглецевої). Чим більше в сталі міститься вуглецю, тим міцніше вийде труба. Але велика кількість вуглецю призводить до зниження еластичності та підвищенню рівня холодноламкості. Сталь, в якій багато вуглецю при зниженні температури стає більш крихкою, що значно скорочує сферу застосування електрозварних труб, виготовлених з такого матеріалу.
Застосування сталі, в яких кількість легуючих компонентів не перевищує 2,5%, дає можливість значно підвищити міцність електрозварних конструкцій, не залежно від того, в яких умовах вони будуть експлуатуватися, зробити їх більш довговічними і заодно зменшити їх вагу.
Використання для виготовлення трубопрокату низьколегованого різновиду сталі трохи підвищує його вартість, але при цьому збільшується міцність, зносостійкість і стійкість до появи іржі, якщо порівнювати з виробами зі сталі, насиченої вуглецем.
Матеріали для виробництва зварного трубопрокату повинні володіти підвищеною стійкістю до появи іржі, легко піддаватися обробці і мати відносно невелику вагу. Всім цим вимогам відповідає листова сталь з нержавіючим покриттям. Для виготовлення труб застосовуються і нержавіючі сталеві листи, холоднокатані або отримані з гарячого прокату.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч