Балка двотаврова ціна на складі у Львові

Двотаврова балка для будівництва

балку двотаврову купити у ЛьвовіДля чого потрібні балки металеві двотаврові? Звичайно, такі специфічні вироби з металу, що мають перетин у вигляді літери «Н», потрібні не для прикраси будинків, а для того щоб витримати суворі навантаження в важких умовах. В місті Львів двотаврова балка щодня стає основою будівельної конструкції, колони, опори, перекриття. Особливість будови такої балки дозволяє їй переносити і розподіляти величезну вагу. Таким чином, балка стає гарантом надійності і довговічності будь-якого будинку.
Виробляється балка металева з вуглецевої і низьколегованої сталі. На нашому складі у Львові можна купити обидва види металевої балки за кращою ціною.
На відміну від низьколегованої сталі, де домішки легуючих сумішей мають приблизно 2-2,5 відсотка складу, вуглецева сталь може витримувати високі температури. Тому балку зі сталі такого типу можна використовувати при монтажі об'єктів, де буде істотно (від 250 градусів за Цельсієм) підвищуватися температура.
Крім марки сталі, балки розрізняються за призначенням, методом виготовлення, товщиною стінки й полиці.

Як купити двотаврову балку?

Купити балку металеву за ціною, яка буде доступна для вас? Немає нічого простіше! Ознайомтеся з сортаментом на нашому сайті, на якому широко представлені різні вироби з металу, в тому числі і двотаврові балки, що мають різні розміри. Як ви розумієте, ціна двотавру за метр залежить від розміру балки і від кількості товару, зазначеного в вашому замовленні.
Але навіщо гадати, якою може бути на двотаврову балку ціна за метр, якщо це легко дізнатися з нашого прайсу! Для з'ясування деталей замовлення та надання найбільш вигідних умов зателефонуйте чи залиште запитання на сайті, після чого з вами може зв'язатися наш фахівець.
Як бачите, двотаврову балку купити в компанії «Інтербуд-вест» - справа дуже просте і вигідно!
Крім того, у нас в продажу є безліч інших виробів металопрокату. Також ми здійснюємо роботи по металу.

Сфери застосування окремих видів балки

  • Балки 10 використовують в конструкціях і механізмах зі слабонагруженими елементами. Вони витримують напругу на вигин, статичний розтяг і стиск.
  • Балки 14, 12, 16 використовують як елементи конструкцій в будівництві для використання під навантаженнями з помірною статичністю. З них виготовляють рами лебідок для підйому вантажів, тимчасові перекриття, опори, застосовують в верстатобудуванні і т.д.
  • Балки 18 - широковживаний сортовий прокат: в будівельних конструкціях для влаштування покрівлі, у виготовленні несучих верстатних рам в машинобудуванні.
  • Балки 20, 30 використовують як самостійні конструкції, що несуть значну напругу на стиск. Затребувані в гірничодобувній промисловості - з них споруджують високоміцні транспортувальні майданчики руди і т.п.
  • Балки-двотаври 24М - розмір, який є одним з найбільш поширених для застосування в будівництві споруд промислового призначення. Часто виступають в ролі несучих елементів з/д мостів, міцних основ металообробних верстатів, як елементи вертикальних будівельних конструкцій. Витримують підвищені навантаження на вигин.
  • Балки 20 Б1, 25 Б1, 30 Б1 відносяться до металопрокату універсального використання. Вони можуть бути і самостійними несучими елементами, і складовими складних конструкцій при зведенні виробничих будівель.
Залишити заявку
1000 символів ліворуч
З усіх питань телефонуйте