Асортимент металопрокату
Що може запропонувати своєму замовнику ТОВ "Інтербуд-вест", Львів? Наша компанія пропонує зі складу у Львові:
  • Арматура будівельна - Арматура А500С, Аррматура А240С (круг);
  • Балка двотаврова;
  • Квадрат сталевий;
  • Полоса сталева;
  • Кутник сталевий - Кутник рівнополочний;
  • Швелер - Швелер сталевий г/к;
  • Лист сталевий - Лист гарячекатаний, Лист холоднокатаний, Лист рифлений, Лист профільний, Лист оцинкований;
  • Труби сталеві - Труба профільна, Труба електрозварна з/c, Труба безшовна, Труба ВГП.
У наших прайсах можна відшукати гладку і рифлену різного класу арматуру ціна виробника, кутник металевий, швелер ціна виробника.
У ТОВ «Інтербуд-вест», м. Львів працюють відповідальні фахівці, готові надати Вам допомогу у виборі того чи іншого виду металевих виробів (арматура, швелер, балка, кутник металевий).
Чим ще може похвалитися наша компанія? Зручним розташуванням складів, наявністю повного сортаменту металопрокату і металу в одному місці. Ми встановили прийнятні ціни (наприклад, ціни на арматуру, швелер приємно здивують наших клієнтів). Для зручності замовників ми здійснюємо продаж металопрокату вроздріб і гуртом: наприклад, кутник металевий, арматуру, швелер Ви можете придбати в будь-якій кількості.
Асортимент металопродукції постійно оновлюється і поповнюється. На наших складах у Львові завжди є в наявності арматура, балка двотаврова, труба, швелер, кутник металевий і багато іншого.
Ви отримаєте кваліфіковану консультацію наших фахівців (який швелер сталевий купити, як вибрати арматуру, кутник металевий і т.д.)
Купуючи у нас арматуру у Львові на складі, швелер, балку, кутник та ін. металеві вироби, Ви можете бути впевнені у високій якості і надійності цієї продукції.
Зателефонуйте нам. Менеджери уточнять наявність потрібного товару на складі в необхідних кількостях, ціну на вироби, попередню вартість свого замовлення, також розкажуть про умови доставки та відвантаження. При цьому на всі наші вироби, чи то труба, профіль, арматура ціна доступна.
Залишити заявку
1000 символів ліворуч
З усіх питань телефонуйте